fbpx

Pazarlama Takımları için Duygusal Zeka Eğitimi

 • eq
 • marketing
Pazarlama Takımları için Duygusal Zeka Eğitimi
Çevrimiçi veya Yüz Yüze Teklif Alın - Takım Çalışması
Egitim-1196

Pazarlama Takımları için Duygusal Zeka Eğitimi

Pazarlama takımlarınız için özel olarak tasarlanan bu eğitimde öncelikle 1 saatlik bir seminer yapılarak duygusal zekanın iş hayatında ve özel hayatta önemi, nasıl daha aktif kullanılacağı, farkındalığımızı nasıl arttıracağı konuları işlenir. Odaklanma, iş potansiyelini arttırma, sağlıklı ilişkiler, takım olma gibi iş hayatında sıkça karşılaştığımız kavramları Duygusal Zeka alt yapısı ile işlenerek pazarlama takımınızın 6 saniye kuralını birlikte deneyimlemesi hedeflenmektedir.

Kullanılacak yapay zeka altyapılı uluslararası envanterlerle birlikte Beyin Profili ve Liderlik Raporu bu eğitimde yol haritası olarak kullanılacaktır. Bu raporlar hem şirket yönetimine raporlanacak hem de Pazarlama takımınızda yer alan kişilerle paylaşılacaktır.

Bu bir saatlik seminer sonrasında ise talebinize göre tüm pazarlama takımınızla birlikte veya bireysel olarak çevrimiçi veya yüz yüze görüşmelere devam ederek kendilerini hangi alanlarda geliştirebileceklerine odaklanacağız. Bu sayede, takımınızın performansı artacak ve takım profillerinin çıkarılması mümkün olacaktır.

EĞİTİMDEN BEKLENEN SONUÇLAR (ÖĞRETİMSEL ÇIKTILAR/KAZANIMLAR)

 • Katılımcı, Duygusal Zeka’nın iş ve özel hayatına etkisini, temel tanımını bilir.
 • Duygusal Zeka’nın ilişkilerine, iş hayatına takım olarak çalışırken nasıl etkileyeceğini öğrenir.
 • Kendi beyin profili ile uluslararası kabul görmüş envanter aracılığı ile tanışır.
 • Duygusal Zeka yetkinliklerini dünyanın en büyük EQ organizasyonunun Modeli ile geliştirerek performansına nasıl yansıtacağını anlar.
 • Stres altında, takım içerisinde duygularını tanımlamak ve istediği sonuca yönelik empati ile davranmanın önemini anlar ve kavrar.
 • Eğitim sonunda, Yetkinlik haritasına göre, sonuç odaklı düşünüp, içsel motivasyonuna daha fazla bağlanarak hedeflerine ulaşmak konularında Duygusal Zeka’nın katkısını daha etkin kullanır.

KULLANILACAK YAPAY ZEKA ALTYAPILI ULUSLARARASI ENVANTERLER

 1. Beyin Özet Profili (BÖP)
 2. Beyin Keşif Profili (BKP)
 3. Beyin Yetenek Profili (BYP)
 4. Liderlik Raporu

SİX SECONDS HAKKINDA BİLGİ

1997’de kurulan Six Seconds, duygusal zekanın gelişimine adanmış ilk ve en büyük organizasyondur. Bireylerin, takımların, organizasyonların, ailelerin, okulların ve toplulukların gelişmesini sağlamak için duygusal zekanın becerilerini araştırır ve öğretir. Kanıta dayalı araçlar kullanarak yapay zeka teknolojisi ile bilim ve kişisel gelişimi birleştirir. Milyonlarca danışanı olan bir kuruluştur. Bu danışanlar arasında liderler, sanatçılar, yazarlar ile birlikte kurumsalda da önemli isimler bulunmaktadır. Referanslar ve detay için: https://www.6seconds.org

Benzer Eğitimler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Ekibimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir.

Onay Kutucuğu
Bu kutucuğu onaylayarak Teamvy'nin size elektronik posta göndermesini onaylamış olursunuz.