fbpx

Baki Erfidan

Baki Erfidan

Eğitmen

1992 Ankara doğumlu olan Baki Erfidan, 2016 yılında kurduğu Küresel Aktiviteler Derneği – KANGO ile gençlik çalışmaları kariyerine başladı. Şu anda Avrupa Komisyonu tarafından resmi olarak tanınmış bir gençlik çalışanı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Arkadaşı ile kurduğu KANGO aracılığı ile Erasmus+ alanında birçok projeye imza attı. Şimdiye kadar KANGO’nun partnerlik kurduğu ve organize ettiği projeler ile 250’den fazla genç, tamamen ücretsiz olarak yurtdışındaki eğitim programlarına gitme şansı yakaladı.

KANGO çatısı altında birçok eğitmen eğitimi programına grup lideri ve katılımcı olarak yer alan Erfidan, 2018 yılında Estonya’da ilk Eğitmen Eğitimini verdi. Bunun hemen ardından Eylül 2019 yılında Avrupa Komisyonu tarafından fonlanan “Let’s Get Cultured: EurAsia” adlı projenin organizatörlüğünü ve eğitmenliğini yaptı. 2020 yılında Avrupa Komisyonu tarafından üç farklı ülkede projeleri fonlandı. “S.O.S: Self and Others Smart – İstanbul”, “Offline Challenge – Tallinn” ve “Me and Others III – Seville” adlı projeleri 2020 yılında, COVID-19 etkisi geçtikten sonra organize edilecek.

KANGO altında Erasmus+ fonları haricinde birçok sosyal sorumluluk projesine de imza atan Erfidan, 2016 yılında Tanzanya’da Islamic Help Organization’un davetlisi olarak gittiği Pangani’de kurulan Ekolojik Köyün yapımında gönüllü olarak çalıştı. Bir kitap bin etkinlik, Herkes için spor gibi çeşitli sosyal projelerin organizasyonda aktif rol oynayan Baki Erfidan son olarak Küresel Aktiviteler Derneği – KANGO ile Kadıköy Belediyesi (Tasarım Atölyesi Kadıköy) ortaklığında hazırlanan Tasarım ve Kent adlı projenin organizasyon ekibinde yer aldı.

KANGO’nun kuruluşundan itibaren hem eğitmenlik hem de eğitim organizasyonu alanında sayısız tecrübesi bulunan Baki Erfidan ayrıca Teamvy’nin kurucu ortaklarındandır. Teamvy bünyesinde de Takım Çalışması ve İletişim konularında eğitimleri ile eğitmen olarak faaliyet göstermektedir.


Grup Dinamiği Atölyeleri

Yüz Yüze
Teklif Alın - Takım Çalışması

Grup Dinamiği Kavramı İnsanların bir grup ortamında etkileşime girdiği ve çeşitli davranışlar sergilediği sosyal sürece grup dinamiği denir. Grup dinamikleri davranış ve kişiliklerin ekip üzerindeki…

Daha Fazla Detay