fbpx

İ. Burak Fidaner

İ. Burak Fidaner

Sosyolog – Eğitmen – Aile Danışmanı – NLP Trainer

2010 yılında katıldığı NLP Practitioner / NLP Master Practitioner eğitimleri ile profesyonel kişisel gelişim yolculuğuna başlayan İ.Burak Fidaner ‘En iyi eğitmen, En iyi öğrencidir’ ilkesi ile katıldığı birçok eğitim ile öğrenim sürecine devam etmektedir.

Gerçekleştirmiş olduğu bireysel ve grup danışmanlıkları ile kişilerin öğrenilmiş çaresizliklerini, sınırlayıcı inançlarını ve duygusal blokajlarını serbest bırakmalarına ve arınmalarına rehberlik etmektedir.

Bireysel ve kurumsal eğitimler ile katılımcıların potansiyellerini performansa dönüştürmeleri sürecini yönetmelerine destek vermektedir.

Kişisel gelişim alanında bu süreç de birçok Halk Eğitim, Rehabilitasyon ve Kişisel Gelişim Merkezleri ile eğitim ve danışmanlık konularında çözüm ortaklığı gerçekleştirmektedir. 2016 yılında kurucusu olduğu New Point Academy bünyesinde kurumsal ve bireysel eğitim ve danışmanlık çalışmalarını sürdürmektedir.

2020 yılı itibariyle Teamvy bünyesinde de kurumsal ve bireysel eğitim çalışmalarını sürdürmektedir.


Motivasyon-İnovasyon Eğitimi

Yüz Yüze
Teklif Alın - İletişim

Motivasyon-İnovasyon Eğitimi İş yaşamında, her koşulda konsantrasyonun üst düzeyde olması, negatif gelişmeler karşısında duygu durum kontrolünün sağlanması, erteleme döngüsünün kırması kişinin iç ve dış motivasyonu…

Daha Fazla Detay