fbpx

Tahsin Can Nalcı

Tahsin Can Nalcı

Eğitmen

Tahsin Can Nalcı meslek hayatına ODTÜ Teknokentte faaliyet gösteren ve mobil uygulamalar geliştiren VLMedia şirketinde ürün yöneticisi olarak başladı. Bu pozisyonda yeni ürün geliştirilmesine ve mevcut ürünlerin piyasa beklentilerine göre geliştirilmesine yönelik faaliyetlerde bulundu.

Daha sonra PwC İstanbul ofisinde danışman olarak çalışan Tahsin, Centrum Türkiye bünyesinde Müdür olarak çalışmalarına devam etti. Bu profesyonel tecrübeleri süresince birçok yerli ve yabancı sektörünün öncüsü olan şirketlere danışmanlık verme şansı buldu. Bu kapsamda, hızlı tüketim malları, enerji, endüstriyel üretim, inşaat-taahhüt, dijital platform, hizmet sektörleri başta olmak üzere birçok sektöre ilişkin değer zinciri analizleri gerçekleştirdi. Halen Centrum Türkiye bünyesindeki Centrum Akademi’nin eğitim organizasyonunu üstlenmektedir.

Küresel Aktiviteler Derneği – KANGO bünyesinde Proje Koordinatörü olarak faaliyet gösteren Nalcı, Erasmus+ Alanında birçok eğitimde takım lideri ve katılımcı olarak yer aldı. COVID-19 etkisi geçtikten sonra organize edilecek “S.O.S: Self and Others Smart – İstanbul” adlı projenin de eğitmen kadrosunda yer almaktadır. Son olarak KANGO ile Kadıköy Belediyesi (Tasarım Atölyesi Kadıköy) ortaklığında hazırlanan Tasarım ve Kent adlı projenin organizasyon ve eğitmen ekibinde yer aldı.

Teamvy’nin kurucu ortakları arasında yer alan Tahsin Can Nalcı, Teamvy bünyesinde de Fikir Geliştirme, Takım Çalışması gibi konularda eğitimleri ile eğitmen olarak faaliyet göstermektedir.


Şirket İçi Problem Çözmeye Yönelik Atölyeler

Yüz Yüze
Teklif Alın - Fikir Geliştirme

Şirket İçi Problem Çözmeye Yönelik Atölyeler Şirket içi iş akışı ile ilgili problemlere çalışanlar tarafından çözüm üretilmesine veya şirket kültürünün geliştirilmesine yönelik çalışanlar tarafından proje…

Daha Fazla Detay

İş Geliştirme Atölyeleri

Yüz Yüze
Teklif Alın - Fikir Geliştirme

İş Geliştirme Atölyeleri Yeni hizmet/ürün/iş geliştirmek isteyen ekiplere yönelik olarak tasarlanan bu eğitimlerde Tasarım Odaklı Düşünme (“Design Thinking”) adımları izlenmektedir. Katılımcılar takım halinde tasarım odaklı…

Daha Fazla Detay