fbpx

Yasemin Yurtan

Yasemin Yurtan

Sosyolog-Eğitmen

1982 istanbul doğumlu. Sosyolog. Mezun olduktan sonra ve okul döneminde çeşitli firmalarda satış temsilcisi
olarak çalıştı.

Kurumsal hayat Garanti bankasında başladı. Banka genel merkezinde görev aldıktan sonra 2007 yılında tanıştığı
RE/MAX ailesine katıldı. RE/MAX Türkiye eğitim ve organizasyon departmanında, 10 yıl boyunca görev aldı. Bu süre zarfında RE/MAX in tüm eğitimlerini ve sertifika programlarını hem organize ettim hem de tamamladı. Enrichers Learning bünyesinde gayrimenkul sektörüne özgü eğitimler vermeye devam etmektedir.

10 yıl boyunca yurtiçi ve Yurtdışında ofisleri de yerinde ziyaretlerle gözlemleyerek broker ve gayrimenkul danışmanlarının işlerini geliştirmeleri için gereken öğretilere sahip oldu. Aldığı tüm Bankacılık + RE/MAX eğitim ve sertifikasyonlarına ek olarak: Sales Power Mentor Europe + Tom Ferry Coaching + RESM , Yeni Nesil Eğitim Tasarlama + Oyun Atölyeleri + Yeditepe Üniversitesi Eğitimcinin Eğitimi Programı + ICF Onaylı Uluslar Arası Duygusal Zeka Uygulayıcı ve Eğitimci Sertifikasyonu ve SİXSECONDS EQAC sertifikasyonlarına sahiptir.

Bireylerin, takımların, organizasyonların, ailelerin, okulların ve toplulukların gelişmesini sağlamak için duygusal zekanın becerilerini araştıran ve öğreten SixSeconds organizasyonundan aldığı sertifikasyonla ilişkili olarak verdiği eğitimleri ile Teamvy bünyesine katılmıştır.